0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Pro League
Tractor Sazi FC
۱
۴
Zob Ahan
Finished
۱۷:۰۰
Sepahan
۰
۰
Nassaji Mazandaran
inprogress
۱۷:۵۰
Aluminium Arak
۰
۱
Esteghlal Tehran
inprogress
۱۸:۰۰
Mes Rafsanjan
۱
۱
Paykan
inprogress
۱۷:۳۰
Shams Azar Qazvin
۱
۰
Foolad Khuzestan FC
inprogress
۱۷:۰۰
Esteghlal Khuzestan
۱
۱
Sanat Naft
inprogress
۱۸:۰۰
Italy
Serie A
SS Lazio
-
-
Salernitana
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Portugal
Primeira Liga
Gil Vicente
-
-
Sporting Clube de Portugal
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Spain
La Liga
Real Betis
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Turkey
Super Lig
Trabzonspor
-
-
Sivasspor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Bundesliga
FC Augsburg
-
-
1. FC Union Berlin
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
France
Ligue 1
FC Metz
-
-
RC Lens
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J League
Kashiwa Reysol
۱
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group E
Bolivar
۳
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group G
Metropolitanos FC
۰
۲
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Lanus
۲
۱
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۱:۳۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۱
۲
Macarthur FC
Finished
۱۳:۱۵
Wellington Phoenix FC
۱
۰
Melbourne Victory
Finished
۱۰:۳۰
Ecuador
Serie B
Chacaritas SC
۰
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
Israel
Liga Alef South
Hapoel Bikat HaYarden
۱
۰
Hapoel Ironi Herzliya
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Marmorek
۴
۱
Agudat Sport Ashdod FC
Finished
۱۲:۱۵
Ironi Modiin
۱
۱
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۰۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۱
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۴:۰۵
Shimshon Tel Aviv
۴
۰
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Yavne
۲
۳
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Ashdod
۰
۱
Hapoel Bnei Lod
Finished
۱۵:۳۰
South America
South American Championship Women U20
Peru U20 (W)
۱
۱
Argentina U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador U20 (W)
۰
۱
Paraguay U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
Austria
Bundesliga
LASK Linz
-
-
FC Red Bull Salzburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Toluca (W)
۱
۲
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
Finished
۰۱:۱۵
Armenia
Premier League
FC Ararat-Armenia
۰
۰
FC Ararat Yerevan
inprogress
۱۸:۳۰
Pyunik Yerevan
۲
۱
Alashkert
Finished
۱۵:۳۰
Honduras
Reserve League
CDS Vida Reserves
۱
۰
CD Marathon Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Olancho FC Reserves
۳
۱
Club Deportivo Victoria Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Real Espana Reserves
۳
۳
Lobos UPNFM Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Motagua Reserves
۲
۱
Genesis de Comayagua Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Real Pilar
۱
۱
Club Leandro Niceforo Alem
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
۱
۱
Botafogo RJ U20
Finished
۰۱:۳۰
Italy
Serie B
Modena
-
-
Catanzaro
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Australia
NPL Victoria
Oakleigh Cannons
۱
۲
Avondale FC
Finished
۱۳:۳۰
South Melbourne FC
۳
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۳:۰۰
Melbourne Knights
۰
۱
Heidelberg United
Finished
۱۳:۰۰
Mexico
Liga de Expansion MX
CF Atlante
۴
۰
Correcaminos
Finished
۰۴:۳۵
Celaya
۱
۲
CD Tapatio
Finished
۰۶:۳۵
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Santa Cruz
۲
۳
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
Willem II Tilburg
-
-
AZ Alkmaar Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Eindhoven
-
-
PSV U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
NAC Breda
-
-
FC Dordrecht
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Oss / Top Oss
-
-
Roda JC Kerkrade
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
De Graafschap
-
-
Telstar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ADO Den Haag
-
-
Helmond Sport
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Emmen
-
-
MVV Maastricht
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Delfin
۱
۱
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Alagoano
CS Alagoano AL
۱
۲
CS Esportiva AL
Finished
۰۳:۰۰
Spain
LaLiga 2
Leganes
-
-
RCD Espanyol
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Australia
Victoria Premier League 2
Nunawading City
۲
۲
North Sunshine Eagles
Finished
۱۳:۰۰
Box Hill United
۲
۲
Altona City
Finished
۱۳:۰۰
Pascoe Vale SC
۰
۱
Essendon Royals
Finished
۱۴:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Excelsior Rotterdam
-
-
FC Volendam
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Maranhense
Maranhao MA
۳
۱
Tuntum EC
Finished
۰۲:۴۵
Israel
Leumit League
KAFR Qasim
۱
۲
Hapoel Akko FC
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۲
۲
Maccabi Herzliya
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۱
۱
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۱
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۱
۲
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۱
۰
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۲
۱
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
Ihud Bnei Shefaram
۱
۲
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Preston Lions
۲
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۳
۱
Melbourne City 2
Finished
۱۴:۰۰
Brazil
Cearense B
Cariri CE
۲
۱
Guarani de Juazeiro EC
Finished
۰۲:۳۰
Tanzania
Premier League
Tanzania Prisons
۱
۱
Kinondoni MC FC
Finished
۱۴:۳۰
Mashujaa FC
۱
۲
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Liga Alef North
Sport Club Tira
۲
۲
Hapoel Kiryat Yam
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Raanana
۱
۰
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۱۵
Tzerei Umm al-Fahm
۲
۲
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Kfar Kana
۲
۲
Maccabi Nujeidat Ahmed
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Kiryat Ata Bialik
۳
۰
Hapoel Kaukab
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Bnei Zalfa
۰
۳
Ironi Nescher
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Liga Bet South
Maccabi Ironi Amishav
۱
۱
Hapoel Hod Hasharon Irony
Finished
۱۵:۱۵
Beitar Ramat Gan
۱
۰
Hakoach Amidar Ramat Gan
Finished
۱۵:۱۵
Maccabi Kiryat Gat Sports Club
۰
۲
Maccabi Stars Ramla
Finished
۱۱:۳۰
Beitar Petah Tikva
۲
۱
Sporting Club Tel Aviv
Finished
۱۵:۱۵
Hapoel Mahane Yehuda
۵
۳
Inter Aliya Tel Aviv
Finished
۱۵:۱۵
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۳
۲
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۵:۱۵
Azerbaijan
Premier League
FK Sumgayit
۰
۰
FK Zira
inprogress
۱۸:۳۰
France
National
Chamois Niortais FC
-
-
GOAL FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Cholet
-
-
FC Sochaux
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Avranches
-
-
SAS Epinal
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Villefranche Beaujolais
-
-
FC Rouen 1899
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Olympique Nimes
-
-
Versailles 78
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Dijon FCO
-
-
Orleans US 45
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۲
۰
Garuda FC
Finished
۱۲:۳۰
Hellenic Athletic Club
۳
۲
Darwin Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Panama
Liga Prom
SD Atletico Nacional
۲
۰
Costa Del Este
Finished
۰۴:۳۰
CD Arabe Unido Reserves
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women
Adelaide City (W)
۱
۱
Flinders United (W)
Finished
۱۴:۱۵
Germany
2. Bundesliga
Hertha BSC Berlin
-
-
FC Hansa Rostock
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SpVgg Greuther Furth
-
-
FC Kaiserslautern
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Bulgaria
A PFG
PFC CSKA Sofia
-
-
Pfc Pirin Blagoevgrad
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۰
PFK Botev Vratsa
inprogress
۱۸:۱۵
Ethiopia
Premier League
Fasil Kenema
۲
۲
Hambericho Durame
Finished
۱۶:۳۰
Bahir Dar Kenema
-
-
Kedus Giorgis
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Belgium
First Division A - Conference Group
K. Sint-Truidense
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Poland
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
-
-
KS Ruch Chorzow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Warta Poznan
-
-
SSA Korona Kolporter Kielce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group D
LDU Quito
۱
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group B
Cruzeiro MG
۳
۳
Alianza Petrolera
Finished
۰۳:۳۰
Cruzeiro MG
۳
۳
Alianza FC
Finished
۰۳:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group H
CA River Plate
۲
۰
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
AZ Alkmaar (W)
۲
۱
FC Utrecht (W)
Finished
۱۲:۳۰
Poland
1. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Motor Lublin
-
-
Arka Gdynia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Resovia Rzeszow
-
-
Stal Rzeszow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Mounties Wanderers
۲
۵
Bankstown United FC
Finished
۱۳:۳۰
Bankstown City Lions
۱
۱
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۳:۳۰
Hawkesbury City SC
۳
۲
Gladesville Ryde Magic
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Karvina U19
۰
۲
FC Slovacko U19
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Bankstown City Lions U20
۴
۰
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۴
۲
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۳:۴۵
Italy
Campionato Primavera
Sassuolo U19
-
-
Inter Milan U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Promotion Group
FSK Mariupol
۰
۰
FC Nyva Buzova
Finished
۱۴:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
۰
۱
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۴:۰۰
SK Poltava
۲
۱
Ahrobiznes Volochysk
Finished
۱۳:۱۵
India
Indian Super League
Hyderabad FC
۰
۲
Kerala Blasters FC
inprogress
۱۷:۳۰
England
Professional Development League
Wigan U21
۱
۲
Hull City U21
Finished
۱۵:۳۰
Peterborough United U21
۱
۰
Fleetwood Town U21
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Preston Lions U23
۸
۰
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
Israel
Liga Bet North
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۱
۲
Beitar Haifa Yakov
Finished
۱۵:۱۵
Maccabi Tamra FC
۱
۹
Ahi Akko
Finished
۱۱:۳۰
Bnei Qalansawe
۰
۴
Ihud Bnei Baka
Finished
۱۲:۱۵
Hapoel Tirat HaCarmel
۱
۰
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۵:۱۵
FC Tzeirei Tamra
۶
۱
MS Shefaram
Finished
۱۵:۱۵
Austria
2. Liga
FC Liefering
-
-
Grazer AK 1902
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
SKN St. Polten
-
-
VfB Admira Wacker Modling
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
Floridsdorfer AC
-
-
DSV Leoben
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SV Kapfenberg
-
-
SV Stripfing/Weiden
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
FC Dornbirn
-
-
First Vienna Fernwärme FC 1894
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
Iran
2nd Division
Spad Alvand Tehran
۱
۰
Shahid Ghandi Yazd
Finished
۱۶:۳۰
Atrak Bojnourd FC
۰
۳
Machine Sazi
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
Premier Division
Shelbourne FC
-
-
Bohemian FC Dublin
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Shamrock Rovers FC
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Dundalk FC
-
-
St Patrick's Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Drogheda United
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide City Reserves (W)
۶
۰
Flinders United Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Cameroon
Elite One
Fovu de Baham
۱
۲
PWD Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
Gazelle FA de Garoua
۱
۰
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۶:۳۰
Dynamo de Douala
۰
۱
Stade Renard
Finished
۱۶:۳۰
Yong Sp. Academy
۰
۰
Canon Sportif de Yaounde
inprogress
۱۸:۳۰
Victoria Utd Limbe
۰
۰
Cotonsport de Garoua
inprogress
۱۸:۳۰
Union Sportive de Douala
۰
۰
AS Fortuna de Mfou
inprogress
۱۸:۳۰
New Zealand
Central Premier League
North Wellington AFC
۱
۵
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۱۰:۴۵
India
I-League
Gokulam FC
۶
۱
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
Tampines Rovers FC
۳
۳
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۵:۱۵
India
Shillong Premier League
Nongthymai SC
۱
۲
Mawlai SC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Victoria State League 1
Collingwood FC
۲
۷
Springvale White Eagles
Finished
۱۴:۰۰
United States
USL Championship
Miami FC
۲
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Brisbane Knights
۵
۰
Centenary Stormers
Finished
۱۴:۰۰
Nicaragua
Primera Division
Deportivo Ocotal
۳
۲
Organica Masachapa FC
Finished
۰۳:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
Kuktosh Rudaki
۰
۰
Regartadaz Tursunzoda
Finished
۱۴:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Tuzla City
۳
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۷:۰۰
FK Borac Banjaluka
-
-
Sloga Doboj
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Slovakia
Super Liga
MSK Zilina
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
France
National 2, Group C
Guingamp II
-
-
FC Bastia-Borgo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Chambly Thelle
-
-
Stade Briochin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Boulogne
-
-
AS Beauvais Oise
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group F
Palmeiras
۳
۱
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۳:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
۱
۲
Al Ain U21
inprogress
۱۷:۳۰
Greece
U19 Super League
Olympiacos FC U19
۰
۰
Atromitos U19
inprogress
۱۸:۳۰
Panserraikos U19
۱
۲
AEK Athens U19
Finished
۱۲:۰۰
Lithuania
I Lyga
FK Atmosfera
-
-
Banga Gargzdai II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Oakleigh Cannons U23
۰
۰
Avondale U23
Finished
۱۱:۴۵
Finland
Veikkausliiga
FC Haka Valkeakoski
۱
۰
EIF Ekenas
inprogress
۱۸:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
-
-
Seinäjoen Jalkapallokerho
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Inter Turku
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
CS Sanatatea Cluj
۱
۰
Lotus Baile Felix
inprogress
۱۷:۳۰
ACS Targu Mures 1898
۳
۰
Academia Viitorul Cluj
inprogress
۱۷:۳۰
Inainte Modelu
۱
۱
ACS Progresul Fundulea
inprogress
۱۷:۳۰
CSM Ramnicu Valcea
۲
۰
Viitorul Daesti
inprogress
۱۷:۳۰
FC Dunarea Calarasi
۱
۰
ACS LPS HD Clinceni
inprogress
۱۷:۳۰
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
۲
۱
AFC Odorheiu Secuiesc
inprogress
۱۷:۳۰
Sporting Rosiori
۴
۰
ACS Cozia Calimanesti
inprogress
۱۷:۳۰
Metalurgistul Cugir
۰
۱
Unirea Alba Iulia
inprogress
۱۷:۳۰
Unirea Bascov
۱
۰
ACS Flacara Horezu
inprogress
۱۷:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۲
۰
CS Tricolorul Breaza
inprogress
۱۷:۳۰
Avantul Periam
۰
۱
ACS Progresul Pecica
inprogress
۱۷:۳۰
Vointa Lupac
۰
۰
CS Universitatea Craiova II
inprogress
۱۷:۳۰
Denmark
Superliga
OB Odense
-
-
Viborg FF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
India
R League A Division
Royal Jaipur
۰
۰
Jaipur Elite
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
Riverside Olympic SC (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۱۳:۰۰
Bulgaria
B PFG
PFC Spartak Varna
۲
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
Poland
II Liga
Pogon Siedlce
۰
۰
Olimpia Grudziadz
inprogress
۱۸:۰۰
Stomil Olsztyn
-
-
Polonia Bytom
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
۱
۰
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۱۸:۳۰
Rigas Futbola Skola
-
-
Tukums 2000
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovenia
U19 League
Maribor U19
۳
۱
NK Domzale U19
inprogress
۱۷:۳۰
Algeria
Algeria Cup
CR Belouizdad
-
-
ES Mostaganem
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
USM Alger
-
-
RC Bougaa
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Cyprus
1. Division
AEL Limassol
-
-
Othellos Athienou
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Colombia
U19 Championship
Envigado U19
۳
۰
Leones U19
Finished
۱۶:۳۰
Mongolia
Premier League
Brera Ilch
۱
۳
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۴۵
Liberia
Second Division
Pags FC
۱
۱
Junior Pro FC
inprogress
۱۷:۳۰
Jubilee FC
۱
۱
Phil Lonestar
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۰
۰
OTP
inprogress
۱۸:۰۰
Romania
Liga I Relegation Group
FC UTA Arad
۰
۱
AFC Hermannstadt
inprogress
۱۸:۰۰
Asia
Super Cup UAE / Qatar
Al Arabi
-
-
Al Sharjah SCC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Czech Republic
FNL
FC Vysocina Jihlava
-
-
FC Graffin Vlasim
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SFC Opava
-
-
Sparta Prague B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Pribram
-
-
SK Sigma Olomouc 2
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ireland
First Division
Athlone Town FC
-
-
Finn Harps FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Cobh Ramblers
-
-
Wexford FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Treaty United
-
-
Kerry FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Panama
First Division Women
Mario Mendez FC (W)
۵
۲
Union Colce (W)
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۰
۰
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۰۰
Republic of Kosovo
First League
KF Prishtina e Re
۱
۰
KF Vjosa
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Vitebsk
۰
۰
FK Slutsk
inprogress
۱۸:۰۰
Uruguay
Segunda Division
CSyD Cooper
۰
۰
Plaza Colonia
inprogress
۱۸:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Rudar Velenje
-
-
NK Bilje
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Krka
-
-
Tabor Sezana
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Sport Huancayo
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Germany
Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
-
-
FC Kilia Kiel
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Rio Preto U20
-
-
Olimpia SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Juventus SC U20
-
-
Sao Bernardo SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Santista SP U20
-
-
Santo Andre U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gremio Osasco Audax EC U20
-
-
Gremio Esportivo Osasco U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tupa U20
-
-
Marilia AC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Branco AC U20
-
-
Inter Limeira U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
-
-
Aster Brasil FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos U20
-
-
AD Guarulhos U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group H
Coquimbo Unido
۱
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۳۰
Croatia
HNL
NK Rudes Zagreb
۱
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
inprogress
۱۸:۳۰
Croatia
2. NL
NK Bjelovar
۱
۰
Karlovac
inprogress
۱۸:۰۰
Opatija
۰
۰
NK Jadran LP
inprogress
۱۸:۰۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۰
NK Mladost Zdralovi
inprogress
۱۸:۰۰
Kustosija
۰
۰
NK Grobnican
inprogress
۱۸:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Central Cordoba Reserves
۲
۲
Boca Juniors Reserves
Finished
۰۴:۰۰
Croatia
1. NL
NK Jarun Zagreb
۰
۱
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۲۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
PK-35 Vantaa (W)
-
-
PK Keski-Uusimaa (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Berliner AK 07
-
-
Eilenburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Belgium
U21 Pro League
KV Oostende U21
-
-
Patro Eisden Maasmechelen U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Dender EH U21
-
-
Lierse Kempenzonen U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Lommel U21
-
-
Waasland-Beveren U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
KV Kortrijk U21
-
-
RWD Molenbeek U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
England
Northern League Division One West
Widnes
-
-
Prescot Cables
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Hassleholms IF
-
-
Rappe GOIF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Bayern Munich II
-
-
TSV Aubstadt
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SpVgg Bayreuth
-
-
1. FC Eintracht Bamberg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sweden
Superettan
GIF Sundsvall
-
-
Skovde AIK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۰
۰
Kolkheti Poti
inprogress
۱۸:۳۰
FC Dila Gori
-
-
FC Dinamo Batumi
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
1. FC Pforzheim 1896
-
-
SG Sonnenhof Grossaspach
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
KS Unia Solec Kujawski
۰
۰
Notec Czarnkow
inprogress
۱۸:۳۰
Unia Swarzedz
۰
۰
OKS Swit Skolwin
inprogress
۱۸:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
West Coast Rangers
۰
۳
Auckland City
Finished
۱۱:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
-
-
Pallo-Iirot Rauma
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Honka
-
-
Tampere United
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
3.Liga
MSV Duisburg
-
-
SV Waldhof 07 Mannheim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Recoleta
-
-
Deportes Limache
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
France
Division 1 Women
Paris FC (W)
-
-
Stade Reims (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Schaffhausen
-
-
FC Vaduz
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Neuchatel Xamax FC
-
-
FC Aarau
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Austria
Regionalliga East
ASV Drassburg
-
-
Oberwart
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Marchfeld Donauauen
-
-
SK Rapid Wien II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Austria Wien II
-
-
Favoritner AC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Mexico
Liga TDP
Pachuca III
-
-
Tuzos Pachuca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mexico
U23 League
Queretaro U23
۰
۰
Mazatlan FC U23
inprogress
۱۸:۳۰
Puebla U23
۰
۰
Cruz Azul U23
inprogress
۱۸:۳۰
Club Necaxa U23
۰
۰
Santos Laguna U23
inprogress
۱۸:۳۰
Czech Republic
MSFL
MFK Karvina B
۰
۰
FC Zlinsko
inprogress
۱۸:۰۰
Poland
III Liga, Group 3
Sleza Wroclaw
۳
۰
Karkonosze Jelenia Gora
Finished
۱۷:۰۰
Macao
Elite League
Chao Pak Kei (CPK)
۶
۰
University of Macau
Finished
۱۶:۳۰
Tak Chun Ka I
۰
۶
CD Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
Liberia
National League Women
Ravia Angels (W)
۳
۱
Ambassador FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
-
-
Sonsbeck
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sportfreunde Baumberg
-
-
Kleve
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Crusaders FC
-
-
Linfield FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Romania
Liga I Championship Group
Universitatea Craiova
-
-
FC Farul Constanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Panaderia Pulido
-
-
Las Palmas B
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Buzanada
-
-
UD Ibarra
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Belgium
Super League Women
Genk (W)
-
-
Standard Liege (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Belgium
First Division B
KRC Genk II
-
-
Francs Borains
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Brugge II
-
-
Liege FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Berlin Liga
TSV Rudow
-
-
Reinickendorfer Fuchse
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Austria
Landesliga
SC ESV Parndorf 1919
-
-
ASV Siegendorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Weinland Gamlitz
-
-
Heiligenkreuz
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
UFC Fehring
-
-
USV Gnas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ATSV Wolfsberg
-
-
SC Landskron
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional Women
FC Cremas (W)
۵
۰
Suchitepequez (W)
Finished
۰۴:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
TuRa Harksheide
-
-
FC Suderelbe
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Poland
III Liga, Group 1
Bron Radom
-
-
Mlawianka Mlawa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Finland
Ykkonen
Atlantis FC
-
-
FC Vaajakoski
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Staal Jørpeland
-
-
Sandnes Ulf 2
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Bundesliga U19
FC Ingolstadt 04 U19
-
-
Nurnberg U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
South Africa
NedBank FA Cup
University of Pretoria Students
-
-
Mamelodi Sundowns FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Turkey
1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
-
-
Eyupspor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Gibraltar
National League
FCB Magpies
-
-
Europa Point FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Wales
Premier League
Connah's Quay Nomads
-
-
Bala Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Scotland
Lowland League
Hearts Of Midlothian II
-
-
Bo'ness United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Austria
Regionalliga West
Schwaz
-
-
FC Wolfurt
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Germany
Bundesliga Women
Werder Bremen (W)
-
-
RB Leipzig (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Malta
Premier League
St Lucia F.C.
-
-
Marsaxlokk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Czech Republic
3. Liga
FK Usti nad Labem
-
-
Fk Arsenal Ceska Lipa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Pisek
-
-
Bohemians 1905 B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Acreano
Vasco da Gama AC
۰
۲
Independência
Finished
۰۲:۰۰
Germany
Verbandsliga
BSV Halle-Ammendorf
-
-
SV 1890 Westerhausen
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Iceland
League Cup Women
Fram Reykjavik (W)
-
-
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Lunds BK
-
-
Eskilsminne IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
-
-
FC Homburg 08
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
-
-
Bahlinger SC 1929
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
Bad Gleichenberg
-
-
ASK Klagenfurt
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
LASK Linz II
-
-
Deutschlandsberger SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
-
-
Union Vocklamarkt
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Pohronie
-
-
OFK Malzenice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spartak Myjava
-
-
KFC Komarno
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Correcaminos II
-
-
Real Apodaca FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga West
SSVg Velbert
-
-
SV Rodinghausen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Czech Republic
5. Liga
FK Mutnice
-
-
SK Olympia Rajecko
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
-
-
Chapecoense AF U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
-
-
Lidkopings FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
-
-
IFK Eskilstuna
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Horsholm-Usserod IK
-
-
Bronshoj BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Eintracht Trier
-
-
1.FC Kaiserslautern II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Arminia Ludwigshafen
-
-
TuS Mechtersheim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
-
-
FC Killas (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Lithuania
II Lyga
Dainava II
۰
۱
FM Klaipedos
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
Bischofswerdaer FV
-
-
FSV Budissa Bautzen
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Finland
Kolmonen
Masku
-
-
MuSa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Cyprus
3. Division
Ethnikos Assias
۰
۲
APEP Pitsilias
Finished
۱۷:۰۰
Albania
Kategoria e Pare
FK Vora
۲
۳
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Sportivo Trinidense Reserves
۱
۱
2 de Mayo Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Kazakhstan
1. Division
Ulytau
۱
۲
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۴:۳۰
Republic of Korea
WK-League
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۲
۴
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ukraine
Druha Liga
Trostianets
۱
۱
FC Nyva Vinnytsia
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Goiano U20
Vila Nova U20
-
-
AE Jataiense U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰